sobota 29. března 2014

Vítám v novém roce - 3.8 Km

Hlásím první venkovní výběh tohoto roku.
Rozhodla jsem se vyběhnout jen zlehka na půl hodiny. To vystačilo akorát na to doběhnout do Riegráčů, chvilku tam kroužit a zase se vrátit domů.

Fyzička mi upadla víc než jsem čekala. Přiznám se,neběžela jsem celou dobu, v druhé půlce jsem přecházela i do chůze. Částečně to bylo kvůli kolenu které se začalo ozývat ale částečně jsem tak nějak nemohla. Vzpomínala jsem na dobu kdy jsem mohla běžet hodinu a půl v kuse a to rychleji. čeká mně zas dlouhá cesta.
Ale na pozitivní notu. Je teplo! Vyrazila jsem v teplém tričku i legínách z obavy, že 8 stupňů je málo, ale říkala jsem si, že bych tričko klidně snesla i lehčí. A bejt jen o pár stupňů víc tak i legíny. Ještě že jsme teď na správný straně roku :)
Běžela jsem v pětiprstech, měla jsem nějakou takovou vizi, že mně to donutí hezky měkce našlapovat a kolena nebudou bolet. Všude kde to jsem jsem běžela po trávě, a nestačilo to. Ach. Musím to nějak vymyslet, hrozně moc chci.
Ještě trochu stěžování si na výstroj. Sluchátka, která sem si pořídila jsou pěkně na nic, furt jsem si je musela do uší vracet. Ale holt si nic jinýho nezasloužím když se mi nechce "otravovat" prodavače tím abych si je vyzkoušela než je koupím.
Každopádně, při běhu mi zvedalo náladu, že jsem potkala spoustu běžců a většina vesele odpovídala na pozdrav. V tomhle je běhání v parku dobré.
Tak snad bude příště brzo.

Žádné komentáře:

Okomentovat